Stranger Things, Dead by Daylight’a Geri Döndü

Behavior Interactive ile Netflix arasında bir kez daha gerçekleştirilen iş birliği ile Stranger Things, Dead by Daylight’a dönüş yaptı. Bu sayede oyuncular bir kez daha Stranger Things bölümüne erişebilecek, Baş Aşağı Dünya’ya girebilecek ve Demogorgon’a karşı Nancy Wheeler veya Steve Harrington olarak oynamayı seçebilecek.

Behavior Interactive, A Nightmare on Elm Street ve The Texas Chainsaw Massacre gibi diğer korku iş birliklerinin ardından ilk olarak 2019 yılında Dead By Daylight ve Stranger Things geçişini yayınladı. Ancak lisans 2021 yılında sona erdi ve hayranların Netflix’in sözleşmeyi yenilemesi yönündeki ricalarına rağmen diziden ilham alan ortam ve karakterler oyundan ayrıldı.

Artık Stranger Things bölümü bir kez daha Hawkins Ulusal Laboratuvarı’ndan Yeraltı Kompleksi Haritası, zorlu bir gazeteci olan Nancy Wheeler ve eski bir lise sporcusu olan Steve Harrington’dan oluşan ikonik ikili de dahil olmak üzere herkesin erişimine açık. Demogorgon ise haritada bir dizi portal üzerinden gezinebiliyor. Daha sonra, avını bulduğunda yaratık işleri bitirmek için tek bir hamle yapıyor.

Behavior Interactive’den Mathieu Côté açıklamasında, “Oyuncular ayrıca oyun içi mağazadan Demogorgon eşyaları da dahil olmak üzere yeni kıyafetler alabilecekler.” dedi.

Stranger Things bölümünün büyük bir kısmı ilk sürümünü yansıtsa da şu an itibarıyla ilgili başarıların ve kupaların mevcut olmayacağını belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir