“Rabbim Aklımı Aldı, Yerine Onu Koydu” Diyen Kenan İmirzalıoğlu’nun Sinem Kobal’a Aşkı “Amin” Dedirtti

Geçtiğimiz saatlerde, Etiler’de görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal’la ilgili yaptığı aşk dolu açıklamaları gündem olmuştu. ‘Rabbim aklımı aldı, yerine onu koydu’ diyen İmirzalıoğlu, sosyal medya kullanıcılarına ‘Tek duamız bu’ dedirtti.

2016 yılında evlenen, şimdi iki küçük kızları olan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, aşklarını öğrendiğimiz ilk günden beri imrenilen çiftler arasında yer alıyor.

Belki denk gelmişsinizdir, önce Sinem Kobal katıldığı bir programda Kenan İmirzalıoğlu’na aşkını haykırmış,

‘Kenan görür görmez çarpıldığım biri. İlk karşılaştığımızda da tabii ki kendisi enerjisiyle çarpmıştı. Farkında da değildim o kadar. Tuttu kolumdan çekti diyebilirim. Ben de böyle kaldım tabii ki.” demişti.

1. Ardından, geçtiğimiz saatlerde Etiler’de görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’a aşkını anlata anlata bitirememişti.

Sinem Kobal’a dördüncü görüşte aşık olduğunu söyleyen Kenan İmirzalıoğlu, “Kendi kendime ‘Tamam, beraber yaşayacağım insanı buldum’ dedim. Sinem hiç oralarda değildi ben bunları düşünürken. Onunla konuşurken Rabbim aklımı aldı, yerine onu koydu” demişti.

2. İmirzalıoğlu’nun “Rabbim aklımı aldı, yerine onu koydu” cümlesi sosyal medya kullanıcılarını kalbinden vurdu! Gelin, kim ne demiş beraber bakalım!

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir