‘Kadın avcısı’ diye tanınıyordu… Şimdi yalnız kaldı: Evlenmeyi deli gibi istiyorum

Bir sürü para, gösterişli bir yaşam, hiçbir sorumluluk üstlenmeden istediği gibi görüştüğü birbirinden güzel kadınlar ya da yakışıklı erkekler.

Üstelik bu görüşmeleri de kendi arzusuna göre ayarlama ayrıcalığı… Böyle anlatınca ilk bakışta özenilecek bir durum gibi görünüyor.

Ama neredeyse 50 yaşına geldiği halde hayatını şu ana kadar tam da bu şekilde geçiren bir ünlünün “İnsanlar benim evlenmek istemediğimi sanıyor. Oysa evlenmeyi deli gibi istiyorum” sözlerine kulak verirsek de durum pek de öyle dışarıdan göründüğü gibi değil.


HEP ÜNLÜ VE GÜZEL SEVGİLİLERİ OLDU

Bugüne kadar Jennifer Aniston, Jessica Simpson, Katy Perry, Taylor Swift gibi birbirinden güzel ve ünlü kadınlarla yaşadığı aşklarla konuşulan şarkıcı John Mayer evlenmeyi çok istediğini söyleyen bu ünlü.

46 yaşına gelmesine rağmen bugüne kadar hiç evlenmeyen Mayer, kendisi gibi müzik dünyasının bir ünlüsü olan Kelly Rizzo’nun sunduğu Comfort Food adlı podcast yayınına konuk oldu.

O programda da aslında hayatının dışarıdan görülüp yorumlandığı gibi olmadığını, artık bekarlıktan pek de hoşlanmadığını itiraf etti. John Mayer, hayatının bu evresinde artık ciddi bir ilişkiye hazır olduğunu sözlerine ekledi.

‘İNSANLAR BENİM EVLENMEK İSTEMEDİĞİMİ SANIYOR’
Ünlü şarkıcı “İnsanlar benim evlenmek istemediğimi sanıyor. Oysa kesinlikle evlenmek istiyorum” dedi. Sonra da Kelly Rizzo’yu şaşırtan şu sözleri sarf etti: “Evlenmeyi deli gibi istiyorum.”

Mayer söylediğine göre bunu bir kadının kendine güvendiğini hissetmek için istiyor en çok. “Karımın tam kalbinin derinliklerinde şöyle düşünmesini istiyorum: ‘John ne yapacağını bilir.”

Sevdiği ve kendisini seven bir hayat arkadaşına destek vermek istediğini belirtti John Mayer. Bunu da “yetişkinlik fantezisi” olarak tanımladı. Sonra da sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu düzeyde güvenilmek dünyadaki en sıcak duygu.”

Mayer bir kadının ağzından “Kocam burada olsaydı ne yapılacağını bilirdi.. Kocamı arayayım” sözlerini duymaya ihtiyaç hisseden bir insanın artık tam anlamıyla bir yetişkin olduğunu da sözlerine ekledi.

SON İKİ YILDIR BUNU DÜŞÜNÜYOR
Aslında John Mayer, artık sürekli bir hayat arkadaşıyla yerleşik hayata geçmek istediğini bundan iki yıl önce de katıldığı bir sohbet programında da ifade etmişti.

Doğru insanı bulduğunda da ilk iş olarak bunu yapacağını söylemişti Mayer. O programda da geçici flörtlere pek sıcak bakmadığını anlatmıştı ünlü şarkıcı.

20’li yaşlarından şu ana kadar “playboy” ya da “uslanmaz çapkın” olarak anılan John Mayer “Bu benim kendime yazdığım bir rol değildi. Ama güzeldi. Belki de artık bu rolü başkasına devretme zamanım gelmiştir” diyerek hayat tarzını değiştirmeye hazır olduğunu daha o zaman söylemişti.

ÜNLÜ YILDIZLARLA AŞK YAŞADI 
John Mayer, bugüne kadar Jennifer Aniston, Katy Perry, Jessica Simpson gibi ünlü güzellerle yaşadığı aşklarla çok konuşuldu.

Söylediğine göre de bir süredir romantik anlamda kimseyle görüşmüyor. Artık amacı yerleşik bir hayat kuracağı “doğru kadını” bulmak.

Bir dönem aşırı alkol tüketimi nedeniyle magazin basınının manşetlerine çıkan Mayer, bu kötü huyundan da 2016 yılında kurtuldu.

Ünlü şarkıcı daha önce Anderson Cooper ile yaptığı bir söyleşide itiraf ettiğine göre eskiden birisinin kendisine sadece “kazara” ilgi göstereceğine inandığını söylemişti.

Şarkıcı, aslında dışarıdan bakıldığında “çapkın” ve “kadın avcısı” olarak görülmesine rağmen her ilişkisinin kalıcı olması umduğunu ama hep yanıldığını da sözlerine eklemişti.

Jennifer Aniston, Mayer’in birlikte olduğu ünlü yıldızlardan biri.  

Mayer geçmişte Jessica Simpson ile de aşk yaşamıştı.

Katy Perry, Mayer’in gönül defterine adını yazdıran ünlülerden biri.

?

John Mayer, bir dönem Taylor Swift ile de kısa süreli bir ilişki yaşadı. 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir