Honor X50 GT’nin temel özellikleri sızdırıldı

Honor, bu yıl sonuna kadar Çin’de tanıtılması beklenen birkaç yeni akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Bu yaklaşan modeller arasında Honor Play 8T Pro, Honor X50 GT, Honor 100 GT, Honor 100 ve 100 Pro bulunuyor. Bu modeller arasında, X50 GT’nin Çin pazarına sunulan en erken model olması bekleniyor. Son sızıntılar, X50 GT’nin tasarımı ve bir kısmı hakkında bilgi verdi. Şimdi, bir duyumcu JD.com’da bu telefonun erken bir listesini buldu. İşte bu perakende listesi aracılığıyla ortaya çıkan detaylar:

Honor X50 GT‘nin JD listesine göre, 6.81 inç ekranla geleceği belirtiliyor. Cihazın bir LCD veya OLED panel taşıyıp taşımadığı belirtilmemiştir. Ekran, 2388 x 1080 piksel Full HD+ çözünürlük sunacak.

Honor X50 GT’nin temel özellikleri sızdırıldı

Telefonun içinde, daha eski bir yonga seti olan Snapdragon 888 bulunacak. Ayrıca 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanıyla donatılacak. 4,800mAh kapasiteli bir bataryadan enerji alacak, ancak hızlı şarj yetenekleri hakkında bilgi verilmemiştir.

Listede ayrıca, Honor X50 GT‘nin önünde 16 megapiksellik bir kamera, arkasında ise 50 megapiksellik bir ana kamera ile donatılacağı belirtiliyor. Cihazın fiyatı 1,898 Yuan (yaklaşık 259$) olarak belirtiliyor ancak bu sadece bir yer tutucu fiyat.

Bu ayın başında, bir duyum hesabı, yaklaşan bir Honor X50 serisi telefonunun, büyük ihtimalle X50 GT olduğunu, Honor X50’den ön tasarım ipuçları alacağını ve arka tasarımının ise Huawei Mate X5′ten esinlenerek oluşturulacağını belirtti. Bu da X50 GT’nin OLED ekranla gelmesi gerektiğini gösteriyor. Geçen yılın X40 GT modelinde LCD ekran bulunuyordu. Cihazın bu ayın sonunda ya da Kasım ayının başında resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir