Yılların Wolverine’i Hugh Jackman En Büyük Korkusu İle Yeniden Yüzleşti: Hemen Doktora Koştu!

Global çapta en sevilen aktörlerden biri olan Hugh Jackman, en büyük korkusuyla yeniden yüzleşti. Uzun yıllar boyunca karşımıza Wolverine olarak çıkan ve hepimizi kendine hayran eden 54 yaşındaki ünlü oyuncu, geçtmişte yaşadığı problemlerin yeniden nüksetmesi ile soluğu doktorda aldı. Bu durumu sosyal medyada paylaştı…

X-Man serisi ile başladığı yolda uzun yıllar boyunca Wolverine olarak karşımıza çıkan dünyaca ünlü Avusturalyalı oyuncu Hugh Jackman, sosyal medyada en büyük korkularından birini anlattı.

54 yaşındaki aktör, 31,1 milyon takipçili Instagram hesabını aktif olarak kullanıyor. Kendisi için büyük bir sorun haline gelen korkusunu, hesabında anlattığı videoda paylaşarak herkesten dikkatli olmasını istedi.

Hatırlarsanız ünlü oyuncu 2017 yılında cilt kanseri ile mücadele etmişti. İki yıl boyunca yüzünden defalarca operasyon geçirmesi gerekmişti.

Ünlü oyuncu aynı tehlikeyi yeniden yaşadığını açıkladı. Sosyal medyada paylaştığı videoda burnunda bir bandaj olan Jackman, “Önce benden duyun istedim” dedi.

“Hey Millet. Biri beni sokakta görürse diye benden duymanızı istedim. Az önce iki biyopsi yaptırdım. Harika olan doktorum Dr Iron’a gittim. İki ya da üç gün içinde öğreneceğim ve öğrenir öğrenmez de size haber vereceğim.”

Yaşadığı sorunların 25 yıl önce dışarıda geçirdiği vakitlerle bağlantılı olduğunu söyleyen Jackman, güneş kremi kullanması konusunda hayranlarını uyardı. “Lütfen güneş kremi sürün. Buna değmez. Ne kadar bronzlaşmak istersen iste bana güven.”

Oyuncu 2015 yılında ABC News’te çocukluğundan bahsederken, o dönemlerde hayatında güneş kreminin öncelik olmadığını ve sürekli dışarda güneşin altında kaldığını söylemişti.

‘Babamın veya annemin onu satın aldığını veya bize sürdüğünü hiç sanmıyorum. En çok hatırladığım şey, dışarıda olmanın kuralı, yemekten sonraki yarım saat içinde yüzmemize izin verilmemesiydi.’

Oyuncunun paylaşmış olduğu bu videonun altına sayısız yorum geldi. Herkes kendisine iyi dileklerde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir