“Sandık Başında Süt Sağacağımı Düşünmezdim” Diyen Hazal Kaya’ya Gelen Yersiz Tepki Sizi Sinirlendirecek!

28 Mayıs’ta gerçekleşecek ikinci tura çok az kaldı! Geçtiğimiz gün, seçimlerde sandık müşahidi olacağını ‘Sandık başında süt sağacağımı düşünmezdim’ sözleriyle duyuran Hazal Kaya’ya @sevdaturkusev isimli bir kullanıcıdan çirkin bir yorum geldi. Detaylar?

Hatırlarsanız, kısa zaman önce ikinci çocuğunu kucağına alan ünlü oyuncu Hazal Kaya, ikinci turda sandık müşahidi olacağını duyurmuştu.

Ben müşahit oldum. Defterimi kalemimi aldım online müşahitlik eğitimimin başına oturacağım. Sandık başında süt sağacağımı düşünmezdim, bu da olacak. Her şey çocuklarımızın, gençlerimizin geleceği için. Siz de müşahit olun hadi benim canlarım.

Deprem sürecinde hamile olmasına rağmen gece gündüz, canla başla çalışan Hazal Kaya’nın bu sefer de sandık başında duracak olması birçok kişi tarafından takdir topladı ve “Helal olsun!” dedirtti.

Ama akıllara durgunluk veren bir şekilde, @sevdaturkusev adlı bir kullanıcı Hazal Kaya’nın “Sandık başında süt sağacağımı düşünmezdim” cümlesine takılarak çirkin bir yorum yaptı:

Siz ne dersiniz bilmiyoruz ama “Neyin şovu bu?” diyerek “Milletin içinde!” vurgusu yapan @sevdaturkusev adlı kullanıcı Hazal Kaya’nın asıl altını çizmek istediği şeyi tam olarak anlayamamış sanki?

1. Buyrun, yorumlar konuşsun… Sizi mesleği yazarlık olan @sevdaturkusev adlı kullanıcının yersiz tepkisine ve yazım hatalarına gelen tepkilerle baş başa bırakalım?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13.

14. ?

15. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir