Ben Affleck’ten Jennifer Lopez’e, ‘yetersiz hissetmemek elde değil’

Hollywod’un başarılı yıldızı Ben Affleck, katıldığı podcast programında Jennifer Lopez ile evlilikleri hakkında konuştu. Affleck eşinden ‘Tarihin en büyük sanatçısı’ diye bahsetti.

EVLİLİĞİN ERTELENMESİYLE GELEN AYRILIK

Dünya magazini uzun süre meşgul eden çiftin nişanladıktan sonra 2003’te evlilik planlarını ertelemesiyle çift, bir yıl sonra ayrılıklarını duyurdu. Ayrılık haberi, nişan haberinden daha uzun konuşulan çiftin yıllar içinde Ben Affleck’in Jennifer Garner ile evlenmesi sonucunda bitmişti.

Jennifer Garner ile 3 çocuğu bulunan Affleck, 2018 yılında 13 senelik evliliklerini sonlandırmıştı. Marck Anthony ile dünya evine giren Lopez’in iki çocuğu olmuştu. Lopez ise 2014 yılında Anthony’den ayrılmıştı.

YILLAR SONRA YİNE YENİDEN

Yıllar içinde başka ilişkileri de olan çift birbirlerine geri dönene kadar kimseyle mutluluğu yakalayamadı. 2021 yılında tekrar bir araya gelen çift Las Vegas’ta sade bir törenle dünya evine girdi. ’Bennifer’ olarak adlandırılan ünlü çift 3 gün süren büyük bir düğünle aşklarını bütün dünyaya duyurdular.

“TARİHİN EN BÜYÜK SANATÇISI JENNİFER LOPEZ”

SmartLess programına konuk olan Affleck, Lopez’in kendisine ithafen yazdığı ‘Dear Ben’ ve ‘Dear Ben 2’ adlı şarkıları hatırlatarak “Benim hakkımda yazılan şarkılar dünya tarihinin en büyük sanatçısı Jennifer Lopez tarafından yazıldı. Tabii ki tam olarak benim hakkımda mı bilmiyorum ama yazarken benden ilham aldığını biliyorum, çünkü olumsuz şeyler de var bu şarkılarda. Jennifer inanılmaz biri” diye konuştu.

“BÖYLE BİR KADININ YANINDA YETERSİZ HİSSETMEMEK GÜÇ İSTER”

Affleck, “Bu kadar çok başarıya sahip bir kadının yanında iken yetersiz hissetmemek güç ister” diyerek kendini asılında kötü hissetmediğinin altını çizdi.

Ünlü aktör Ben Affleck: “Özgüvenim düşük değil. Bazen bu inanılmaz oyuncu ve şarkıcıyla araba oturduğumu unutuyorum. Radyoda çalan bir şarkıya eşlik etmeye başlıyorum ve Jennifer da profesyonel bir şarkıcı olarak araya girip benimle ve radyoyla beraber şarkı söylemeye başlıyor. Bu olduğunda ister istemez, ‘Bu utanç verici, belki de sadece çenemi kapatmalıyım’ gibi şeyler düşünüyorsunuz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir