Aralarının Açık Olduğu Konuşuluyordu! Merve Dizdar’dan Ezgi Mola’nın Nikahı Hakkında Açıklama!

Ezgi Mola’nın nikahından sonra Merve Dizdar’la aralarının bozuk olup olmadığı merak edilmişti. Oyuncu Merve Dizdar, dostu Ezgi Mola’nın nikahı hakkında ilk defa konuştu. Detaylar ?

Masumlar Apartmanı ve Erşan Kuneri dizilerinde beraber rol alan Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın samimiyeti bizlere de geçen tatlı dostluğunu hepimiz biliyoruz.

Hatırlarsanız, kısa bir süre önce Ezgi Mola evlendi ve akabinde de hamile olduğunu duyurdu ❤️

Sadece Enis Arıkan ve Özgür Masur’un orada olduğunu bildiğimiz nikahta, birçok sosyal medya kullanıcısının gözü Merve Dizdar’ı da aradı. Ama Merve Dizdar’ın nikahta olduğunu gösteren bir şey yoktu.

E bu da, sosyal medya kullanıcılarının “Acaba araları mı bozuk?” diye düşünmesine sebep oldu haliyle. Aslında ikili düzenli olarak birbirlerinin fotoğraflarına yorum yapıyor. Yani kopmuş gibi durmuyorlar.

Ama Merve Dizdar bugün kendisine Ezgi Mola’nın nikahı sorulunca,

‘Kapalı bir düğündü. Biz de davetli değildik. Ama müthişti. Onun üzerine söyleyecek bir şeyim yok’ diyerek cevap vermiş.

Buradan “Araları açılmış” sonucu çıkarılamaz bizce, ayrıca bu ikili hem ayrı ayrı hem de beraber çok içten ve samimi yansıdı bugüne kadar.

Yine de ‘Biz davetli değildik’ açıklaması biraz sitemli gibi duyulmuyor değil… Bilemedik valla! ??‍♀️ Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir